razitko finske

 ZAKWATEROWANIE

ZAKWATEROWANIE zapewniamy w parterowym budynku położonym tuż nad brzegiem morza. 5 luksusowych apartamentów, każdy przeznaczony dla 4(5) osób. Apartament obejmuje: salon, kuchnię, WC, łazienkę oraz dwie sypialnie.

Salon jest wyposażony w sofę 3+1+1, TV, odtwarzacz DVD, na ścianie znajduje się duża Mapa Morska Norwegii zawierająca szczegółowe informacje o głębokościach w promieniu 25 km.

Kuchnia – stół, 4 krzesła, lodówka, kuchenka z piekarnikiem, mikrofalówka, czajnik, naczynia, patelnie i sztućce. W większych apartamentach w kuchni znajduje się również 500 litrowa zamrażarka. Łazienka – umywalka, prysznic, WC.

Sypialnia – 2 sypialnie, każda z dwoma łóżkamim, szafy. Każdy rybak otrzyma bieliznę pościelową – prześcieradło, powleczenie na kołdrę, powleczenie na poduszkę. Całe wyposażenie znajdujące się w apartamentach jest nowe

Miejsce do filetowania jest wyposażone w stoły ze stali nierdzewnej, krajalnice kości, gumowe fartuchy, 500 litrowe lady mrożące oraz profesjonalne urządzenie do pakowania próżniowego.

 


Kontakt

Biuro
HALIBUT FISHING

Kamil Štibrányi, Praha
00420 725 8888 66

400 km nad kołem

podbiegunowym.

mapa Norska